Milenka & Tomek

Organizacja: Project Wedding
Dekoracje: Project Wedding
Fotograf: KRUG Photography
Lokalizacja: Pałac Chojnata
Był piękny czerwcowy dzień, znajdowaliśmy się na granicy woj. łódzkiego i mazowieckiego, kiedy w pięknych wnętrzach Pałacu Chojnata przygotowywali się do swojego ślubu Milenka i Tomek.
Znaleźli nas pod koniec 2017 r. i wiedzieli jedno – w przyszłym roku chcą się pobrać! Nie mieliśmy nic, zaczynaliśmy od zera, a mimo to znaleźliśmy czerwcowy (!) termin w cudownym, obleganym miejscu. W trakcie 7 miesięcy pracy nad ich weselem znaleźliśmy wspaniałych usługodawców (m.in. Get Light, Małe Białe, Krug Photography i wielu innych), którzy idealne ze sobą współpracowali!

Milenka i Tomek dali nam spore pole manewru i swobodę przy tworzeniu stylizacji, dekoracji oraz ustaleniach szczegółów – zaufali nam w 100% i to zaprocentowało! Odważyli się na granatowe obrusy, złote dodatki, winietki ze złotego lustra akrylowego, jakich do tej pory nie miał nikt! Była najpiękniejsza suknia sezonu 2018, trzymana w tajemnicy przed panem młodym, był first look w ogrodzie, ślub w uroczym drewnianym kościółku, były perfekcyjne dekoracje światłem w namiocie, cudowna muzyka i zdjęcia na huśtawce o 6 rano. BYŁA MAGIA!