Karolina & Krzysiek

Organizacja i dekoracje: Project Wedding
Lokalizacja: Hotel Dwór Sójki
Fotograf: Fotoholiczka Ola Fałdzińska
Zespół: Commersband
Papeteria: ŚLUB&PAPIER
Drewniane dodatki: JJ Studio
Obrusy: APP Wypożyczalnia Dekoracji
Tort: Dessert First Łódź

Karolinę i Krzyśka spotkałam po raz pierwszy u siebie w domu, kiedy pojawili się na ekranie mojego komputera – tak, nasze pierwsze spotkanie odbyło się na Skype, pamiętam je bardzo dobrze! Zaczęliśmy pracować nad ich wielkim dniem na około rok przed godziną zero.

Pamiętam, jak opowiadali mi o tym, co lubią, czym się pasjonują, żebym mogła wymyślić idealny dla nich motyw przewodni wesela. Postawiliśmy dosłownie na zamglone górskie krajobrazy w eleganckim wydaniu. Kolorem przewodnim stały się dusty blue, szarość i biel z elementami złota. ŚLUB&PAPIER zaprojektował specjalnie dla nas wyjątkową papeterię, a JJ Studio drewniane dodatki – winietki, numery stołów oraz topper na tort. Swoją drogą tort również był wyjątkowy i taką też otrzymał oprawę. Podaliśmy tort około godz. 23:00, na zewnątrz przed namiotem w towarzystwie zimnych ogni! To był piękny moment.
 
A skoro już mowa o pięknych momentach, to zdecydowanie najbardziej wzruszającym punktem wieczoru były podziękowania dla Rodziców, które Młodzi przygotowali w formie wcześniej nakręconego filmu! Jak sami wspominali, dobrze, że nagrali podziękowania wcześniej, ponieważ w dniu wesela wzruszenie odebrałoby im mowę. 
Cudownym gestem ze strony Karoliny i Krzysia były również podziękowania dla nas – koordynatorek! Kiedy zaprosili nas na środek, wręczyli kwiaty i dziękowali za pomoc, kompletnie odebrało mi mowę!
To było cudowne wesele, świetny dzień, w którym aż roiło się od pozytywnych emocji! Karolina, Krzysiek – dziękuję Wam serdecznie za zaufanie <3