Julia & Konrad

Organizacja: Project Wedding
Dekoracje: Project Wedding
Fotograf: Szymon Bartos
Lokalizacja: Nostalgia Sokolniki
Julia i Konrad zaskoczyli nas nie mało, kiedy poznaliśmy ich na początku czerwca. Powiedzieli, że datę ślubu mają już wyznaczoną na 28 lipca… ale to wszystko, co mają. Julia pochodzi z Rosji, długo starali się o pozwolenie na ślub i załatwiali wszelkie formalności, dlatego nie mając pewności, kiedy otrzymają zielone światło, nie załatwiali niczego wcześniej. Ok, a więc mamy niecałe 2 miesiące, międzynarodowe wesele do zorganizowania i jedynie termin w USC – it’s sound like challenge!
W ciągu kilku dni mieliśmy miejsce, fotografa, DJ-a – wydaje się, najważniejsze kwestie. Zgadza się, ale jeśli organizujecie wesele plenerowe (tak, plenerowe!) potrzebujecie czegoś jeszcze – namiotu! Jak wspominam, jakie to było tempo, aż sam uśmiech maluje się na twarzy i chce się krzyczeć “Ja chcę jeszcze raz!”. 

 

Namioty znalazły miejsce w Nostalgii Sokolniki, którzy zadbali kompleksowo o catering. Dodatkowo postawiliśmy parkiet pod gołym niebem, który dodatkowo ozdabiały girlandy żarówkowe. To było prawdziwie rustykalne slow wedding – z plenerową ceremonią zaślubin na wysepce pośrodku stawu, z grami plenerowymi, mnóstwem świec i zielonych dekoracji.