Czym się zajmujemy?

Z przyjemnością zorganizujemy wszystko od A do Z, wyszukamy dla Was sprawdzonych podwykonawców, stworzymy spójny styl Waszego ślubu, zgodny z Waszymi najskrytszymi marzeniami! W dniu ślubu zajmiemy się koordynacją wszelkich działań, od samego rana aż do późnych godzin nocnych, abyście Wy cieszyli się swoją miłością i zapamiętali ten dzień jako najpiękniejszy w życiu!

Project Wedding to certyfikowani konsultanci ślubni, którzy zdobywali doświadczenie pod skrzydłami największych agencji ślubnych w Polsce! Nasza działalność powstała z ogromnej pasji do ślubów i dekoracji. Każdą ceremonię traktujemy indywidualnie, tworzymy niepowtarzalne uroczystości. Jesteśmy ekspertami w swojej branży. Dla naszych klientów jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, Aniołami Stróżami ślubów i wesel.

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Wasze telefony lub maile. Jesteśmy dyspozycyjni cały czas również na Skype – jest to forma kontaktu preferowana szczególnie przez Pary Młode mieszkające za granicą.


Konsultantka ślubna i dekoratorka

Mam na imię Małgosia i jestem założycielką agencji ślubnej i pracowni dekoracji Project Wedding.

 ukończyłam certyfikowane przez PSKŚ kursy na konsultanta ślubnego oraz szkoły florystyczne
 mam szczęście do spotykania na swojej drodze dobrych ludzi
uwielbiam planowanie i organizację
 swoją pracę traktuję profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem
uwielbiam rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe znajomości
kocham projektować śluby i wesela z pełną personalizacją oraz motywem przewodnim tak, aby opowiadały one unikalną historię miłości Pary Młodej

Jestem Aniołem Stróżem najważniejszego dnia w Waszym życiu!

http://project-wedding.pl/wp-content/uploads/2018/12/odb-83-1200x801.jpg