Czym się zajmujemy?

Z przyjemnością zorganizujemy wszystko od A do Z, wyszukamy dla Was sprawdzonych podwykonawców, stworzymy spójny styl Waszego ślubu, zgodny z Waszymi najskrytszymi marzeniami! W dniu ślubu zajmiemy się koordynacją wszelkich działań, od samego rana aż do późnych godzin nocnych, abyście Wy cieszyli się swoją miłością i zapamiętali ten dzień jako najpiękniejszy w życiu!

Project Wedding to certyfikowani konsultanci ślubni, którzy zdobywali doświadczenie pod skrzydłami największych agencji ślubnych w Polsce! Nasza działalność powstała z ogromnej pasji do ślubów i dekoracji. Każdą ceremonię traktujemy indywidualnie, tworzymy niepowtarzalne uroczystości. Jesteśmy ekspertami w swojej branży. Dla naszych klientów jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, Aniołami Stróżami ślubów i wesel.

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Wasze telefony lub maile. Jesteśmy dyspozycyjni cały czas również na Skype – jest to forma kontaktu preferowana szczególnie przez Pary Młode mieszkające za granicą.


Konsultantka ślubna i dekoratorka

Małgosia Wrąbel

certyfikowana konsultantka ślubna i florystka z profesjonalnym podejściem do swojej pracy
miłośniczka kwiatowych zapachów
perfekcyjna organizatorka
zakochana w epoce lat 50-tych Ameryki
uwielbia rozmawiać z ludźmi
kocha projektować śluby i wesela z pełną personalizacją oraz motywem przewodnim tak, aby opowiadały one unikalną historię miłości Pary Młodej

Anioł Stróż najważniejszego dnia w Waszym życiu!

http://project-wedding.pl/wp-content/uploads/2017/12/20707906_1821908251169540_1574337599_n.jpg