6-1200x900.jpg

Na początku listopada realizowaliśmy dekoracje florystyczne dla Moniki i Macieja. Kolorystyka, jaką wybrała Panna Młoda to złoto, pudrowy róż i delikatna morelka, a więc popularny zestaw gold & blush. Kwiaty, jakie nam towarzyszyły tego dnia to róże, eustomy, goździki i gipsówka.

Zastosowaliśmy wysokie złote stojaki pod kompozycje kwiatowe, trzy rodzaje świeczników – na długie świece oraz tealighty, a także cekinowe bieżniki na stoły, które dopełniały efekt. Stół Pary Młodej zawsze powinien być wyróżniony. I tak było w tym przypadku. Kompozycje ułożyliśmy asymetrycznie, a front stołu zyskał wyjątkowe tiulowe przybranie. Młodzi za swoimi plecami mieli piękny leśny krajobraz, którego nie chcieli zasłaniać dodatkowymi ściankami. Zamówiliśmy dla nich spersonalizowany okrągły dekor z ich imionami od Ery Drewna, który ubraliśmy w kwiaty.

Mniejsze elementy dekoracyjne znalazły się na stolikach z księgą gości, wiejskim stole oraz słodkim bufecie. Postawiliśmy tam również złote ramki z wyjątkowymi hasłami tj. “Miłość jest słodka“, czy “Best Day Ever“. Należy zawsze pamiętać o wejściu do sali. Jeśli stawiamy tam plan stołów, udekorujmy go kwiatami lub wstążkami. U Moniki i Macieja planu stołów co prawda nie było, ale pierwszym elementem dekoracyjnym, jaki zobaczyli goście wchodząc na salę, było nasze lustro w złotej ramie. Wykonaliśmy na nim napis “Witamy gości“, a także udekorowaliśmy je bluszczem i eustomami.

Szczerze Polecam! Jestem dość wymagającą osobą, a praca, zaangażowanie i efekty realizacji zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie! Materiały użyte przy dekoracji sali były bardzo dobrej jakości, a oprawa florystyczna wywarła na mnie ogromne wrażenie! Dodatkowo muszę zaznaczyć, że cena za całą realizację jest bardzo atrakcyjna porównując ceny na rynku, a przede wszystkim to co za nią dostajemy! Wiedziałam o każdym etapie, o tym jak dokładnie będą wyglądały przedmioty, które znajda się na sali weselnej (mówiłam, że jestem wymagająca ). Efektem końcowym byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i oczarowana, jak wszyscy goście. Pojawiło się tez wiele elementów, które nie są elementami typowymi dla weselnego wystroju co bardzo spodobało się gościom. Wszystkie dodatki były wybrane bardzo trafnie i myślę, że sama bym nie wybrała lepiej i nawet nie wpadłabym na to by je tam umieścić. Gdybym miała skorzystać po raz kolejny z usług dekoratorki i florystyki nie zastanawiałabym się nawet sekundy! Jedyne czego mogę żałować to, że nie zdecydowaliśmy się na pełną organizacją ślubu przez agencję.

Dodam, że bukiety kwiatów (tydzień minął od wesela) zdobią nadal nasz dom i wyglądają jak zakupione świeżo w kwiaciarni  Podsumowując: profesjonalne podejście do klienta (nawet tak marudnego jak ja  , 
lepsza jakość w stosunku do ceny 
Nowe materiały dekoracyjne i zupełnie indywidualne podejście do klienta, niestandardowe pomysły. 
Realizacja przerosła moje oczekiwania!

Taką recenzję otrzymaliśmy od Pani Moniki. A szczęśliwa Panna Młoda to podstawa 🙂
A co Wy myślicie o tej realizacji?