Blog
W połowie października pracowaliśmy nad koordynacją ślubu Marysi i Piotra. Wszystko zostało precyzyjnie zaplanowane przez Parę Młodą. Włożyli oni dużo pracy i serca w realizację swojego wymarzonego dnia w kolorach marsala & gold. Bardzo się cieszymy, że w dniu ślubu mogliśmy wziąć na siebie ostatnie przygotowania, aby Młodzi mieli czas na celebrowanie tych niepowtarzalnych chwil!

W weselu uczestniczyła również nasza fotościanka, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród gości! Okazała się być idealnym tłem dla zdjęć z polaroidów Instax mini. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na FB – Wedding Wall – ścianka fotograficzna.

Zdjęcia: TwójMoment

     


18-1200x900.jpg

Na początku listopada realizowaliśmy dekoracje florystyczne dla Moniki i Macieja. Kolorystyka, jaką wybrała Panna Młoda to złoto, pudrowy róż i delikatna morelka, a więc popularny zestaw gold & blush. Kwiaty, jakie nam towarzyszyły tego dnia to róże, eustomy, goździki i gipsówka.

Zastosowaliśmy wysokie złote stojaki pod kompozycje kwiatowe, trzy rodzaje świeczników – na długie świece oraz tealighty, a także cekinowe bieżniki na stoły, które dopełniały efekt. Stół Pary Młodej zawsze powinien być wyróżniony. I tak było w tym przypadku. Kompozycje ułożyliśmy asymetrycznie, a front stołu zyskał wyjątkowe tiulowe przybranie. Młodzi za swoimi plecami mieli piękny leśny krajobraz, którego nie chcieli zasłaniać dodatkowymi ściankami. Zamówiliśmy dla nich spersonalizowany okrągły dekor z ich imionami od Ery Drewna, który ubraliśmy w kwiaty.

Mniejsze elementy dekoracyjne znalazły się na stolikach z księgą gości, wiejskim stole oraz słodkim bufecie. Postawiliśmy tam również złote ramki z wyjątkowymi hasłami tj. “Miłość jest słodka“, czy “Best Day Ever“. Należy zawsze pamiętać o wejściu do sali. Jeśli stawiamy tam plan stołów, udekorujmy go kwiatami lub wstążkami. U Moniki i Macieja planu stołów co prawda nie było, ale pierwszym elementem dekoracyjnym, jaki zobaczyli goście wchodząc na salę, było nasze lustro w złotej ramie. Wykonaliśmy na nim napis “Witamy gości“, a także udekorowaliśmy je bluszczem i eustomami.

Szczerze Polecam! Jestem dość wymagającą osobą, a praca, zaangażowanie i efekty realizacji zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie! Materiały użyte przy dekoracji sali były bardzo dobrej jakości, a oprawa florystyczna wywarła na mnie ogromne wrażenie! Dodatkowo muszę zaznaczyć, że cena za całą realizację jest bardzo atrakcyjna porównując ceny na rynku, a przede wszystkim to co za nią dostajemy! Wiedziałam o każdym etapie, o tym jak dokładnie będą wyglądały przedmioty, które znajda się na sali weselnej (mówiłam, że jestem wymagająca ). Efektem końcowym byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i oczarowana, jak wszyscy goście. Pojawiło się tez wiele elementów, które nie są elementami typowymi dla weselnego wystroju co bardzo spodobało się gościom. Wszystkie dodatki były wybrane bardzo trafnie i myślę, że sama bym nie wybrała lepiej i nawet nie wpadłabym na to by je tam umieścić. Gdybym miała skorzystać po raz kolejny z usług dekoratorki i florystyki nie zastanawiałabym się nawet sekundy! Jedyne czego mogę żałować to, że nie zdecydowaliśmy się na pełną organizacją ślubu przez agencję.

Dodam, że bukiety kwiatów (tydzień minął od wesela) zdobią nadal nasz dom i wyglądają jak zakupione świeżo w kwiaciarni  Podsumowując: profesjonalne podejście do klienta (nawet tak marudnego jak ja  , 
lepsza jakość w stosunku do ceny 
Nowe materiały dekoracyjne i zupełnie indywidualne podejście do klienta, niestandardowe pomysły. 
Realizacja przerosła moje oczekiwania!

Taką recenzję otrzymaliśmy od Pani Moniki. A szczęśliwa Panna Młoda to podstawa 🙂
A co Wy myślicie o tej realizacji?

 

 


ROCKABILLY2.jpg

Nie jest tajemnicą nasze zamiłowanie do lat 50. Ameryki oraz klimatu Rockabilly. Gdzieś z tyłu głowy od dawna mieliśmy sesję zdjęciową w stylu Pin-up. W wirujących wokół nas boho i rustykalnych ślubach, było to coś absolutnie innego. W pewne październikowe popołudnie udało nam się zrealizować nasz pomysł.

Tym razem mieliśmy do dyspozycji lokal w sercu Łodzi, który w zasadzie nie wymagał od nas prawie żadnych dekoracji. Kiedy przekroczycie próg Jerry’s Burger poczujecie się jakbyście jednocześnie przenieśli się w czasie i zmienili kontynent! Projektanci z Szyjemy Sukienki udostępnili nam do jednej sesji dwie sukienki – krótką i długą. Obydwie wpisywały się w klimat sesji. A jakże pozytywna była reakcja Natalii, naszej modelki, kiedy włożyła długą Madeline i odkryła, że suknia ma… kieszenie! Za wspaniały makijaż w stylu pin-up odpowiadała Beata Pryk-Michalak z Glamour Make Upfryzura modelki to dzieło Edyty Grzegorczyk z Kursu na Ślub. Tortem niezmiennie zajęła się Niezła Babeczka. Bukiet Panny Młodej i bukiecik do butonierki dla Pana Młodego wykonaliśmy wyłącznie z czerwonych goździków – ozdabiały nam biuro jeszcze przez ponad tydzień po sesji! – z dodatkiem czarnej wstążki w białe grochy.

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy! Zdjęcia wykonała Dagmara z Kos Fotografia.


untitled-1-20-1200x1803.jpg

Pod koniec sierpnia, w jeden z ostatnich upalnych dni w tym roku, realizowaliśmy sesję stylizowaną w klimacie Rustic Glam. Poszliśmy pod prąd i połączyliśmy dwie idee – bezbezowa suknia ślubna znalazła się w pałacowym wnętrzu. Co ciekawe, od samego początku planowania sesji, wiedzieliśmy jaka będzie suknia. Byliśmy nastawieni tylko i wyłącznie na jeden model – Ivanel z kolekcji Rara Avis – i nie braliśmy pod uwagę innego rozwiązania. Nasza modelka idealnie prezentowała się w tej stylizacji. Fantastyczne dekoracje, słodkości, kwiaty oraz papeteria – wszystko tworzyło ze sobą jedną całość.

Kolorystyka również była w naszych głowach od samego początku. Połączenie złota i zieleni królowało w tym sezonie i, z tego co widzimy po tym, jak zapełnia się nasz kalendarz na 2018 rok, będzie również obecne w kolejnym.

W projekcie brało udział aż 20 osób z 16 różnych firm! Wybraliśmy samych cudownych i uzdolnionych usługodawców do realizacji sesji. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć już teraz!

Ślub z innej bajki
hotMaR.eu Andrzej Oblaciński Marcin Garas
Kwiaty i organizacja – Project Wedding – Agencja Ślubna & Dekoracje
Lokalizacja – Biały Pałac
Modelka – Maja Tokarz
Model – Piotr Kokot
Stylizacja Pana Młodego – CodeDress
Suknia ślubna – Dress Please Studio Mody Ślubnej
Fryzura – Dobrze Uczesana- fryzury mobilnie
Make-up – MaWi Make-up
Ozdoba do włosów – Anelis Atelier
Dekoracje – APP Wypożyczalnia Dekoracji Alisa Wysocka
Słodkości – Niezła Babeczka Pracownia wypieków artystycznych Łódź
Papeteria – MRs DESIGN
Obrączki – Mokave
Złote sztućce – Złote sztućce do wypożyczenia

 

untitled-1-3
untitled-1-5
untitled-1-6
untitled-1-7
untitled-1-9
untitled-1-11
untitled-1-14
untitled-1-15
untitled-1-16
untitled-1-74
untitled-1-75
untitled-1-77
untitled-1-20
untitled-1-21
untitled-1-22
untitled-1-23
untitled-1-25
untitled-1-26
untitled-1-27
untitled-1-28
untitled-1-29
untitled-1-30
untitled-1-31
untitled-1-32
untitled-1-33
untitled-1-34
untitled-1-35
untitled-1-36
untitled-1-37
untitled-1-38
untitled-1-39
untitled-1-40
untitled-1-41
untitled-1-42
untitled-1-43
untitled-1-44
untitled-1-46
untitled-1-48
untitled-1-49
untitled-1-50
untitled-1-51
untitled-1-54
untitled-1-55
untitled-1-56
untitled-1-58
untitled-1-59
untitled-1-61
untitled-1-63
untitled-1-64
untitled-1-66
untitled-1-67
untitled-1-68
untitled-1-69
untitled-1-70
untitled-1-71
untitled-1-72
untitled-1-73